Firma PPHU FOSS działa na polskim rynku już od kilku lat. Od początku swojej działalności specjalizujemy się w kompleksowym wykończeniu obiektów budowlanych. Zaletą naszej firmy jest szeroki zakres wykonywanych usług, dzięki czemu nasi klienci mają pewność, że przeprowadzone remonty będą kompleksowe i nie będą musieli zatrudniać żadnych dodatkowych specjalistów.

Zdobyta wiedza i doświadczenie z zakresu materiałów termoizolacyjnych wykorzystywanych do izolacji dachów,jednoznacznie skłania nas do rekomendacji mat termoizolacyjnych TERMOLOCK.

    Firma PPHU FOSS działając na rynku budowlanym wykazała się ogromnym zaangażowaniem w walce z redukcją kosztów ogrzewania budynków. Po roku analiz, przygotowań i wielu odbytych cyklach szkoleń zdecydowała się wprowadzić do swojej oferty izolacje termiczne z wykorzystaniem mat TERMOLOCK.

Dlatego oferujemy Państwu :

» usługę montażu wraz z materiałem
» montaż przez wykwalifikowaną ekipę monterską wraz z doradcą technicznym
» najniższe ceny
» wsparcie techniczne z zakresu montażu płyt KG
» wsparcie techniczne, instruktaż z zakresu obróbki okien płytami KG
» zdjęcia z zakresu obróbki okien płytami KG
» w wybranym terminie usługę sprawdzeniakamerą termowizyjną

Doradzimy jaki system (ile warstw mat) wybrać aby spełnić oczekiwania klienta,

Wszystkie nasze prace wyceniane są indywidualnie w zależności od wielkości zlecenia, jego skomplikowania, czasochłonności oraz zastosowanych materiałów. W celu uzyskania wyceny wystarczy że skontaktujesz się z nami a z przyjemnością ustalimy termin spotkania w celu ustalenia zakresu prac, Państwa oczekiwań i przystąpimy do negocjacji.

Jeśli szukacie Państwo profesjonalnej firmy do remontu mieszkania, domu, sklepu lub biura posiadającej niezbędną wiedzę i doświadczenie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.
PPHU FOSS
97-300 PIOTRKÓW TRYBUNALSKI
UL. NOWOWIEJSKA 10
NIP 771-103-96-55
TEL. 607 098 852
» Galeria
» Sklep
» Partnerzy